Танцювальні школи у Рівному

1
 • Спортивний клуб Фитнес Порт

  вулиця Княгині Ольги, тел. 0 (36) 243-00... показати
  вулиця Княгині Ольги, 6а, тел. +380(36)243-00-37 детальніше
  Танцювальні школи Спортивний клуб Фитнес Порт знаходиться у Рівному, вулиця Княгині Ольги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.

Коротко про танцювальні школи у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані танцювальні школи, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про одна танцювальні школи поряд з цим місцем серед яких Спортивний клуб Фитнес Порт , який розташований на вул. Княгині Ольги. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці танцювальні школи.

 • Скільки Танцювальні школи у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 1 Танцювальні школи.

 • Які Танцювальні школи найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Танцювальні школи у Рівному: Спортивний клуб Фитнес Порт.

 • Де знаходиться найближчі від мене Танцювальні школи у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Танцювальні школи, перейдіть на сторінку Танцювальні школи у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Танцювальні школи у Рівному?

  Ціни на послуги Танцювальні школи залежать від конкретної послуги і Танцювальні школи. Locator.ua дає можливість всім Танцювальні школи вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Танцювальні школи.

 • Послугами яких Танцювальні школи у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Танцювальні школи, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Спортивний клуб Фитнес Порт.

 • Як зв'язатись з цими Танцювальні школи?

  Контакти для зв'язку з цими Танцювальні школи ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Танцювальні школи у Рівному