• Медичний центр «Медикор»

  проспект Генерала Безручко, тел. 0 (68) 037-75... показати
  проспект Генерала Безручко, 12, тел. +380(68)037-75-05 детальніше
  Медичний центр «Медикор» надає медичні послуги вузькопрофільних спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії. 🔻 Консультативний прийом онколога-гінеколога, профілактика, діагностика та лікування...
 • Гінекологічний Кабінет Лікаря Бузаш Свiтлани Михайлівни

  вулиця Відінська, тел. 0 (36) 228-94... показати
  вулиця Відінська, 10, тел. +380(36)228-94-55 детальніше
  Гінекологічні клініки Гінекологічний Кабінет Лікаря Бузаш Свiтлани Михайлівни знаходиться у Рівному, вулиця Відінська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 15:00 до 18:00.
 • Гінекологія, Медичний центр

  вулиця Вячеслава Чорновола, тел. 0 (36) 243-68... показати
  вулиця Вячеслава Чорновола, 70, тел. +380(36)243-68-61 детальніше
  Гінекологічні клініки Гінекологія, Медичний центр знаходиться у Рівному, вулиця Вячеслава Чорновола. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 14:00.

Коротко про гінекологічні клініки у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані гінекологічні клініки, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про три гінекологічні клініки поряд з цим місцем серед яких Медичний центр «Медикор», Гінекологічний Кабінет Лікаря Бузаш Свiтлани Михайлівни, Гінекологія, Медичний центр , які розташовані на пр. Генерала Безручко, вул. Відінська, вул. Вячеслава Чорновола. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці гінекологічні клініки.

 • Скільки Гінекологічні клініки у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 3 Гінекологічні клініки.

 • Які Гінекологічні клініки найкращі у Рівному?

 • Де знаходиться найближчі від мене Гінекологічні клініки у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Гінекологічні клініки, перейдіть на сторінку Гінекологічні клініки у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Гінекологічні клініки у Рівному?

  Ціни на послуги Гінекологічні клініки залежать від конкретної послуги і Гінекологічні клініки. Locator.ua дає можливість всім Гінекологічні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Гінекологічні клініки.

 • Послугами яких Гінекологічні клініки у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Гінекологічні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медичний центр «Медикор», Гінекологічний Кабінет Лікаря Бузаш Свiтлани Михайлівни, Гінекологія, Медичний центр.

 • Як зв'язатись з цими Гінекологічні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Гінекологічні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Гінекологічні клініки у Рівному

Більше популярних послуг у рубриці:

анонімне медичне обстеження, ПАП-тест, ехокардіографія, гінеколог, консультація гінеколога з оглядом, серцево-судинного хірург , УЗД органів малого тазу, кардіологія