• Спортивний клуб Фитнес Порт

  Рівне, вулиця Княгині Ольги, тел. 0 (36) 243-00... показати
  Рівне, вулиця Княгині Ольги, 6а, тел. +380(36)243-00-37 детальніше
  Фітнес-клуби Спортивний клуб Фитнес Порт знаходиться у Рівному, вулиця Княгині Ольги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.
 • E. G. O. Club Фитнес-центр

  Рівне, вулиця Київська, тел. 0 (36) 246-03... показати
  Рівне, вулиця Київська, 10, тел. +380(36)246-03-46 детальніше
  Фітнес-клуби E. G. O. Club Фитнес-центр знаходиться у Рівному, вулиця Київська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.

Коротко про фітнес-клуби у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані фітнес-клуби, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про дві фітнес-клуби поряд з цим місцем серед яких Спортивний клуб Фитнес Порт, E. G. O. Club Фитнес-центр , які розташовані на вул. Княгині Ольги, вул. Київська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці фітнес-клуби.

 • Скільки Фітнес-клуби у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 2 Фітнес-клуби.

 • Які Фітнес-клуби найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Фітнес-клуби у Рівному: Спортивний клуб Фитнес Порт, E. G. O. Club Фитнес-центр.

 • Де знаходиться найближчі від мене Фітнес-клуби у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Фітнес-клуби, перейдіть на сторінку Фітнес-клуби у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Фітнес-клуби у Рівному?

  Ціни на послуги Фітнес-клуби залежать від конкретної послуги і Фітнес-клуби. Locator.ua дає можливість всім Фітнес-клуби вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Фітнес-клуби.

 • Послугами яких Фітнес-клуби у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Фітнес-клуби, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Спортивний клуб Фитнес Порт, E. G. O. Club Фитнес-центр.

 • Як зв'язатись з цими Фітнес-клуби?

  Контакти для зв'язку з цими Фітнес-клуби ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Фітнес-клуби у Рівному