Locator Рівне Розважальні центриРозважальні центри Рівне

Розважальні центри у Рівному

5
 • Чайка

  Рівне, вулиця Василя Червонія, тел. 0 (36) 224-64... показати
  Рівне, вулиця Василя Червонія, 16, тел. +380(36)224-64-35 детальніше
  Розважальні центри Чайка знаходиться у Рівному, вулиця Василя Червонія. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 21:00.
 • Детский развлекательный центр Леопарк

  вулиця Короленка, тел. 0 (36) 263-30... показати
  вулиця Короленка, 1, тел. +380(36)263-30-25 детальніше
  Розважальні центри Детский развлекательный центр Леопарк знаходиться у Рівному, вулиця Короленка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 21:00.
 • Злата плаза

  вулиця Короленка, тел. 0 (36) 267-11... показати
  вулиця Короленка, 1, тел. +380(36)267-11-11 детальніше
  Розважальні центри Злата плаза знаходиться у Рівному, вулиця Короленка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 21:00.
 • Fly Kids

  Рівне, вулиця Київська, тел. 0 (67) 308-63... показати
  Рівне, вулиця Київська, 67а, тел. +380(67)308-63-64 детальніше
  Мережа сімейних розважальних комплексів Fly Kids — святкуй, грай, літай! Кожен парк розваг — це місце, де для свята не потрібен привід. Десятки атракціонів, дитячі майстер-класи, цікава анімація,...
 • Разлекательный центр Турбина

  Рівне, вулиця Кулика і Гудачека, тел. 0 (36) 246-01... показати
  Рівне, вулиця Кулика і Гудачека, вулиця, тел. +380(36)246-01-77 детальніше
  Розважальні центри Разлекательный центр Турбина знаходиться у Рівному, вулиця Кулика і Гудачека. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 05:00.

Коротко про розважальні центри у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані розважальні центри, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про п'ять розважальні центри поряд з цим місцем серед яких Чайка, Детский развлекательный центр Леопарк, Злата плаза та інші , які розташовані на вул. Василя Червонія, вул. Короленка і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці розважальні центри.

 • Скільки Розважальні центри у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 5 Розважальні центри.

 • Які Розважальні центри найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Розважальні центри у Рівному: Чайка, Детский развлекательный центр Леопарк, Злата плаза.

 • Де знаходиться найближчі від мене Розважальні центри у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Розважальні центри, перейдіть на сторінку Розважальні центри у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Розважальні центри у Рівному?

  Ціни на послуги Розважальні центри залежать від конкретної послуги і Розважальні центри. Locator.ua дає можливість всім Розважальні центри вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Розважальні центри.

 • Послугами яких Розважальні центри у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Розважальні центри, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Чайка, Детский развлекательный центр Леопарк, Злата плаза.

 • Як зв'язатись з цими Розважальні центри?

  Контакти для зв'язку з цими Розважальні центри ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Розважальні центри у Рівному