Locator Рівне ГоспіталіГоспіталі Рівне

Госпіталі у Рівному

1
 • Рівненський обласний військовий госпіталь

  вулиця Олени Теліги, тел. 0 (36) 227-04... показати
  вулиця Олени Теліги, 2а, тел. +380(36)227-04-10 детальніше
  Госпіталі Рівненський обласний військовий госпіталь знаходиться у Рівному, вулиця Олени Теліги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 13:00.

Коротко про госпіталі у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані госпіталі, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про одна госпіталі поряд з цим місцем серед яких Рівненський обласний військовий госпіталь , який розташований на вул. Олени Теліги. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці госпіталі.

 • Скільки Госпіталі у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 1 Госпіталі.

 • Які Госпіталі найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Госпіталі у Рівному: Рівненський обласний військовий госпіталь.

 • Де знаходиться найближчі від мене Госпіталі у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Госпіталі, перейдіть на сторінку Госпіталі у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Госпіталі у Рівному?

  Ціни на послуги Госпіталі залежать від конкретної послуги і Госпіталі. Locator.ua дає можливість всім Госпіталі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Госпіталі.

 • Послугами яких Госпіталі у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Госпіталі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Рівненський обласний військовий госпіталь.

 • Як зв'язатись з цими Госпіталі?

  Контакти для зв'язку з цими Госпіталі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Госпіталі у Рівному