Locator Рівне КаткиКатки Рівне

Катки у Рівному

1
 • Каток в ТЦ Экватор

  вулиця Кулика і Гудачека, тел. 0 (36) 268-33... показати
  вулиця Кулика і Гудачека, 23, тел. +380(36)268-33-59 детальніше
  Катки Каток в ТЦ Экватор знаходиться у Рівному, вулиця Кулика і Гудачека. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 23:59.

Коротко про катки у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані катки, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про одна катки поряд з цим місцем серед яких Каток в ТЦ Экватор , який розташований на вул. Кулика і Гудачека. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці катки.

 • Скільки Катки у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 1 Катки.

 • Які Катки найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Катки у Рівному: Каток в ТЦ Экватор.

 • Де знаходиться найближчі від мене Катки у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Катки, перейдіть на сторінку Катки у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Катки у Рівному?

  Ціни на послуги Катки залежать від конкретної послуги і Катки. Locator.ua дає можливість всім Катки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Катки.

 • Послугами яких Катки у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Катки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Каток в ТЦ Экватор.

 • Як зв'язатись з цими Катки?

  Контакти для зв'язку з цими Катки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Катки у Рівному