Locator Рівне Спортивні та тренажерні залиСпортивні та тренажерні зали Рівне

Спортивні та тренажерні зали у Рівному

1
 • Спортивний клуб Фитнес Порт

  Рівне, вулиця Княгині Ольги, тел. 0 (36) 243-00... показати
  Рівне, вулиця Княгині Ольги, 6а, тел. +380(36)243-00-37 детальніше
  Спортивні та тренажерні зали Спортивний клуб Фитнес Порт знаходиться у Рівному, вулиця Княгині Ольги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.

Коротко про спортивні та тренажерні зали у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані спортивні та тренажерні зали, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про одна спортивні та тренажерні зали поряд з цим місцем серед яких Спортивний клуб Фитнес Порт , який розташований на вул. Княгині Ольги. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці спортивні та тренажерні зали.

 • Скільки Спортивні та тренажерні зали у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 1 Спортивні та тренажерні зали.

 • Які Спортивні та тренажерні зали найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Спортивні та тренажерні зали у Рівному: Спортивний клуб Фитнес Порт.

 • Де знаходиться найближчі від мене Спортивні та тренажерні зали у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Спортивні та тренажерні зали, перейдіть на сторінку Спортивні та тренажерні зали у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Спортивні та тренажерні зали у Рівному?

  Ціни на послуги Спортивні та тренажерні зали залежать від конкретної послуги і Спортивні та тренажерні зали. Locator.ua дає можливість всім Спортивні та тренажерні зали вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Спортивні та тренажерні зали.

 • Послугами яких Спортивні та тренажерні зали у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Спортивні та тренажерні зали, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Спортивний клуб Фитнес Порт.

 • Як зв'язатись з цими Спортивні та тренажерні зали?

  Контакти для зв'язку з цими Спортивні та тренажерні зали ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Спортивні та тренажерні зали у Рівному