• ТБСК Флеш

  Рівне, вулиця Волинської Дивізії, тел. 0 (36) 224-74... показати
  Рівне, вулиця Волинської Дивізії, 3, тел. +380(36)224-74-89 детальніше
  Спортивні клуби, секції ТБСК Флеш знаходиться у Рівному, вулиця Волинської Дивізії. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 22:00.
 • Пейнтбольний клуб Отаман

  вулиця Соборна, тел. 0 (96) 394-02... показати
  вулиця Соборна, 11, тел. +380(96)394-02-88 детальніше
  Спортивні клуби, секції Пейнтбольний клуб Отаман знаходиться у Рівному, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Общественная организация центр традиционного каратэ-до Буси-до

  вулиця Симона Петлюри, тел. 0 (67) 774-76... показати
  вулиця Симона Петлюри, 1, тел. +380(67)774-76-75 детальніше
  Спортивні клуби, секції Общественная организация центр традиционного каратэ-до Буси-до знаходиться у Рівному, вулиця Симона Петлюри.
 • E. G. O. Club Фитнес-центр

  вулиця Київська, тел. 0 (36) 246-03... показати
  вулиця Київська, 10, тел. +380(36)246-03-46 детальніше
  Спортивні клуби, секції E. G. O. Club Фитнес-центр знаходиться у Рівному, вулиця Київська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 21:00.

Коротко про спортивні клуби, секції у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані спортивні клуби, секції, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про чотири спортивні клуби, секції поряд з цим місцем серед яких ТБСК Флеш, Пейнтбольний клуб Отаман, Общественная организация центр традиционного каратэ-до Буси-до та інші , які розташовані на вул. Волинської Дивізії, вул. Соборна, вул. Симона Петлюри і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці спортивні клуби, секції.

 • Скільки Спортивні клуби, секції у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 4 Спортивні клуби, секції.

 • Які Спортивні клуби, секції найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Спортивні клуби, секції у Рівному: ТБСК Флеш, Пейнтбольний клуб Отаман, Общественная организация центр традиционного каратэ-до Буси-до.

 • Де знаходиться найближчі від мене Спортивні клуби, секції у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Спортивні клуби, секції, перейдіть на сторінку Спортивні клуби, секції у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Спортивні клуби, секції у Рівному?

  Ціни на послуги Спортивні клуби, секції залежать від конкретної послуги і Спортивні клуби, секції. Locator.ua дає можливість всім Спортивні клуби, секції вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Спортивні клуби, секції.

 • Послугами яких Спортивні клуби, секції у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Спортивні клуби, секції, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: ТБСК Флеш, Пейнтбольний клуб Отаман, Общественная организация центр традиционного каратэ-до Буси-до.

 • Як зв'язатись з цими Спортивні клуби, секції?

  Контакти для зв'язку з цими Спортивні клуби, секції ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Спортивні клуби, секції у Рівному

Більше популярних послуг у рубриці:

дитячі заняття