Locator Рівне Пункт видачіПункт видачі Рівне

Пункт видачі у Рівному

4
 • Пункт видачі Rozetka 1 філій у Рівне

  вулиця Київська, тел. 0 (44) 537-02... показати
  вулиця Київська, 67, тел. +380(44)537-02-22 детальніше
  У точці видачі інтернет-гіпермаркету Rozetka.com.ua ви можете отримати заздалегідь замовлений на сайті магазину товар, перевірити його працездатність та оплатити. Також тут ви можете повернути...
 • Galaxy-parts

  Рівне, вулиця Степана Бандери, тел. 0 (67) 383-28... показати
  Рівне, вулиця Степана Бандери, 69в, тел. +380(67)383-28-01 детальніше
  Пункт видачі Galaxy-parts знаходиться у Рівному, вулиця Степана Бандери. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • БФ Шина

  вулиця Уласа Самчука, тел. 0 (36) 242-07... показати
  вулиця Уласа Самчука, 30а, тел. +380(36)242-07-17 детальніше
  Пункт видачі БФ Шина знаходиться у Рівному, вулиця Уласа Самчука. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Пункт видачі Rozetka 1 філій у Рівне

  Рівне, проспект Миру, тел. 0 (44) 537-02... показати
  Рівне, проспект Миру, 11, тел. +380(44)537-02-22 детальніше
  У точці видачі інтернет-гіпермаркету Rozetka.com.ua ви можете отримати заздалегідь замовлений на сайті магазину товар, перевірити його працездатність та оплатити. Також тут ви можете повернути...

Коротко про пункт видачі у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані пункт видачі, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про чотири пункт видачі поряд з цим місцем серед яких Пункт видачі Rozetka, Galaxy-parts, БФ Шина та інші , які розташовані на вул. Київська, вул. Степана Бандери, вул. Уласа Самчука і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пункт видачі.

 • Скільки Пункт видачі у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 4 Пункт видачі.

 • Які Пункт видачі найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Пункт видачі у Рівному: Пункт видачі Rozetka, Galaxy-parts, БФ Шина.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пункт видачі у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пункт видачі, перейдіть на сторінку Пункт видачі у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пункт видачі у Рівному?

  Ціни на послуги Пункт видачі залежать від конкретної послуги і Пункт видачі. Locator.ua дає можливість всім Пункт видачі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пункт видачі.

 • Послугами яких Пункт видачі у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пункт видачі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Пункт видачі Rozetka, Galaxy-parts, БФ Шина.

 • Як зв'язатись з цими Пункт видачі?

  Контакти для зв'язку з цими Пункт видачі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пункт видачі у Рівному