Locator Рівне Караоке-клубиКараоке-клуби Рівне

Караоке-клуби у Рівному

3
 • Паб Yellow Submarine

  вулиця Соборна, тел. 0 (36) 263-41... показати
  вулиця Соборна, 191, тел. +380(36)263-41-11 детальніше
  Караоке-клуби Паб Yellow Submarine знаходиться у Рівному, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 02:00.
 • Стадіо паб

  вулиця Соборна, тел. 0 (36) 262-11... показати
  вулиця Соборна, 205, тел. +380(36)262-11-31 детальніше
  Караоке-клуби Стадіо паб знаходиться у Рівному, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 12:00 до 04:00.
 • Лагуна

  вулиця Соборна, тел. 0 (36) 263-41... показати
  вулиця Соборна, 191, тел. +380(36)263-41-11 детальніше
  Караоке-клуби Лагуна знаходиться у Рівному, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 21:00 до 04:00.

Коротко про караоке-клуби у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані караоке-клуби, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про три караоке-клуби поряд з цим місцем серед яких Паб Yellow Submarine, Стадіо паб, Лагуна , які розташовані на вул. Соборна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці караоке-клуби.

 • Скільки Караоке-клуби у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 3 Караоке-клуби.

 • Які Караоке-клуби найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Караоке-клуби у Рівному: Паб Yellow Submarine, Стадіо паб, Лагуна.

 • Де знаходиться найближчі від мене Караоке-клуби у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Караоке-клуби, перейдіть на сторінку Караоке-клуби у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Караоке-клуби у Рівному?

  Ціни на послуги Караоке-клуби залежать від конкретної послуги і Караоке-клуби. Locator.ua дає можливість всім Караоке-клуби вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Караоке-клуби.

 • Послугами яких Караоке-клуби у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Караоке-клуби, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Паб Yellow Submarine, Стадіо паб, Лагуна.

 • Як зв'язатись з цими Караоке-клуби?

  Контакти для зв'язку з цими Караоке-клуби ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Караоке-клуби у Рівному

Більше популярних послуг у рубриці:

бар із столиками на вулиці, екзотік меню, Безкоштовний Wi-Fi, пісне меню, караоке, фітнес меню, закусочна, Літня тераса, сніданок, гриль меню, стейк-хаус