• АММА, медичний центр

  вулиця Відінська, тел. 0 (97) 336-87... показати
  вулиця Відінська, 41, тел. +380(97)336-87-77 детальніше
  Лікувальний масаж, мануальна техніка (остеопатія), реабілітація, лікування: остеохондрозу хребта, міжхребцевих гриж, протрузій, плечково-лопаткових паріартритів. За допомогою тракційної терапії...
 • Медичний центр «Медикор»

  Рівне, проспект Генерала Безручко, тел. 0 (68) 037-75... показати
  Рівне, проспект Генерала Безручко, 12, тел. +380(68)037-75-05 детальніше
  Медичний центр «Медикор» надає медичні послуги вузькопрофільних спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії. 🔻 Консультативний прийом онколога-гінеколога, профілактика, діагностика та лікування...
 • Медицинский диагностический центр Эксперт

  вулиця Київська, тел. 0 (36) 245-47... показати
  вулиця Київська, 78г, тел. +380(36)245-47-70 детальніше
  Медичний центр Медицинский диагностический центр Эксперт знаходиться у Рівному, вулиця Київська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Здорова Родина

  Рівне, вулиця Вячеслава Чорновола, тел. 0 (67) 671-44... показати
  Рівне, вулиця Вячеслава Чорновола, 79, тел. +380(67)671-44-44 детальніше
  Лікувально-діагностичний центр Здорова Родина - це сучасна українська лабораторія, яка працює за європейськими стандартами. Лабораторні дослідження проводяться на автоматичному, високоточному...

Коротко про медичний центр у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані медичний центр, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про чотири медичний центр поряд з цим місцем серед яких АММА, медичний центр, Медичний центр «Медикор», Медицинский диагностический центр Эксперт та інші , які розташовані на вул. Відінська, пр. Генерала Безручко, вул. Київська і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичний центр.

 • Скільки Медичний центр у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 4 Медичний центр.

 • Які Медичний центр найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Медичний центр у Рівному: АММА, медичний центр, Медичний центр «Медикор», Медицинский диагностический центр Эксперт.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичний центр у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичний центр, перейдіть на сторінку Медичний центр у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичний центр у Рівному?

  Ціни на послуги Медичний центр залежать від конкретної послуги і Медичний центр. Locator.ua дає можливість всім Медичний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичний центр.

 • Послугами яких Медичний центр у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: АММА, медичний центр, Медичний центр «Медикор», Медицинский диагностический центр Эксперт.

 • Як зв'язатись з цими Медичний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Медичний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичний центр у Рівному

Більше популярних послуг у рубриці:

кольпоскопія, лікування хребта, анонімне медичне обстеження, ПАП-тест, масаж, ехокардіографія, гінеколог, масаж спини, консультація гінеколога з оглядом, серцево-судинного хірург , Безкоштовний Wi-Fi, лабораторні дослідження, УЗД органів малого тазу, кардіологія, медичний масаж, консультація онкогінеколога, фізіотерапія та ЛФК