• Салон краси Piraniя

  вулиця Василя Червонія, тел. 0 (36) 264-87... показати
  вулиця Василя Червонія, 12, тел. +380(36)264-87-89 детальніше
  Студія засмаги Салон краси Piraniя знаходиться у Рівному, вулиця Василя Червонія. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Салн красоты Алиса

  Рівне, проспект Генерала Безручко, тел. 0 (36) 224-57... показати
  Рівне, проспект Генерала Безручко, 14а, тел. +380(36)224-57-15 детальніше
  Студія засмаги Салн красоты Алиса знаходиться у Рівному, проспект Генерала Безручко. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Спортивний клуб Фитнес Порт

  вулиця Княгині Ольги, тел. 0 (36) 243-00... показати
  вулиця Княгині Ольги, 6а, тел. +380(36)243-00-37 детальніше
  Студія засмаги Спортивний клуб Фитнес Порт знаходиться у Рівному, вулиця Княгині Ольги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.

Коротко про студія засмаги у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані студія засмаги, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про три студія засмаги поряд з цим місцем серед яких Салон краси Piraniя, Салн красоты Алиса, Спортивний клуб Фитнес Порт , які розташовані на вул. Василя Червонія, пр. Генерала Безручко, вул. Княгині Ольги. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці студія засмаги.

 • Скільки Студія засмаги у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 3 Студія засмаги.

 • Які Студія засмаги найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Студія засмаги у Рівному: Салон краси Piraniя, Салн красоты Алиса, Спортивний клуб Фитнес Порт.

 • Де знаходиться найближчі від мене Студія засмаги у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Студія засмаги, перейдіть на сторінку Студія засмаги у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Студія засмаги у Рівному?

  Ціни на послуги Студія засмаги залежать від конкретної послуги і Студія засмаги. Locator.ua дає можливість всім Студія засмаги вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Студія засмаги.

 • Послугами яких Студія засмаги у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Студія засмаги, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Салон краси Piraniя, Салн красоты Алиса, Спортивний клуб Фитнес Порт.

 • Як зв'язатись з цими Студія засмаги?

  Контакти для зв'язку з цими Студія засмаги ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Студія засмаги у Рівному

Більше популярних послуг у рубриці:

жіночій педикюр, релакс-масаж, корекція брів, манікюр, нігті, ін'єкційні процедури, груповий фітнес, дитячі заняття, басейн, корекція фігури, хореографія