Locator Рівне ЛіцеїЛіцеї Рівне

Ліцеї у Рівному

4
 • Естественно-математический лицей Элитар

  вулиця Гайдамацька, тел. 0 (36) 224-11... показати
  вулиця Гайдамацька, 9а, тел. +380(36)224-11-82 детальніше
  Ліцеї Естественно-математический лицей Элитар знаходиться у Рівному, вулиця Гайдамацька. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • Рівненський Професійний Ліцей

  вулиця Млинівська, тел. 0 (36) 268-25... показати
  вулиця Млинівська, 2, тел. +380(36)268-25-35 детальніше
  Ліцеї Рівненський Професійний Ліцей знаходиться у Рівному, вулиця Млинівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.
 • Школа №19

  Рівне, вулиця Кулика і Гудачека, тел. 0 (36) 225-63... показати
  Рівне, вулиця Кулика і Гудачека, 48, тел. +380(36)225-63-05 детальніше
  Ліцеї Школа №19 знаходиться у Рівному, вулиця Кулика і Гудачека. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 17:00.
 • Школа-лицей № 2

  вулиця 24 Августа, тел.
  вулиця 24 Августа, 2, тел. детальніше
  Ліцеї Школа-лицей № 2 знаходиться у Рівному, вулиця 24 Августа.

Коротко про ліцеї у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані ліцеї, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про чотири ліцеї поряд з цим місцем серед яких Естественно-математический лицей Элитар, Рівненський Професійний Ліцей, Школа №19 та інші , які розташовані на вул. Гайдамацька, вул. Млинівська, вул. Кулика і Гудачека і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ліцеї.

 • Скільки Ліцеї у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 4 Ліцеї.

 • Які Ліцеї найкращі у Рівному?

 • Де знаходиться найближчі від мене Ліцеї у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ліцеї, перейдіть на сторінку Ліцеї у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ліцеї у Рівному?

  Ціни на послуги Ліцеї залежать від конкретної послуги і Ліцеї. Locator.ua дає можливість всім Ліцеї вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ліцеї.

 • Послугами яких Ліцеї у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ліцеї, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Естественно-математический лицей Элитар, Рівненський Професійний Ліцей, Школа №19.

 • Як зв'язатись з цими Ліцеї?

  Контакти для зв'язку з цими Ліцеї ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ліцеї у Рівному