Locator Рівне Центр розвитку дитиниЦентр розвитку дитини Рівне

Центр розвитку дитини у Рівному

2
 • Школа-сад

  Рівне, вулиця Словацького, тел. 0 (97) 328-60... показати
  Рівне, вулиця Словацького, 4, тел. +380(97)328-60-41 детальніше
  Центр розвитку дитини Школа-сад знаходиться у Рівному, вулиця Словацького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:30 до 17:00.
 • Школа усного рахунку Соробан

  вулиця Соборна, тел. 0 (98) 627-26... показати
  вулиця Соборна, 192д, тел. +380(98)627-26-16 детальніше
  Центр розвитку дитини Школа усного рахунку Соробан знаходиться у Рівному, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.

Коротко про центр розвитку дитини у Рівному (Рівненська)

На цій сторінці зібрані центр розвитку дитини, розташовані у Рівному (Рівненська). Locator відомо про дві центр розвитку дитини поряд з цим місцем серед яких Школа-сад, Школа усного рахунку Соробан , які розташовані на вул. Словацького, вул. Соборна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці центр розвитку дитини.

 • Скільки Центр розвитку дитини у Рівному?

  За даним Locator у Рівному ведуть діяльність 2 Центр розвитку дитини.

 • Які Центр розвитку дитини найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Центр розвитку дитини у Рівному: Школа-сад, Школа усного рахунку Соробан.

 • Де знаходиться найближчі від мене Центр розвитку дитини у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Центр розвитку дитини, перейдіть на сторінку Центр розвитку дитини у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Центр розвитку дитини у Рівному?

  Ціни на послуги Центр розвитку дитини залежать від конкретної послуги і Центр розвитку дитини. Locator.ua дає можливість всім Центр розвитку дитини вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Центр розвитку дитини.

 • Послугами яких Центр розвитку дитини у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Центр розвитку дитини, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Школа-сад, Школа усного рахунку Соробан.

 • Як зв'язатись з цими Центр розвитку дитини?

  Контакти для зв'язку з цими Центр розвитку дитини ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Центр розвитку дитини у Рівному