• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Зебра
  Рівне, вулиця Степана Бандери, тел. 0 (36) 226-68... показати
  Рівне, вулиця Степана Бандери, 20, тел. 0(36)226-68-29 детальніше
  СПА-салони Зебра знаходиться у Рівному, вулиця Степана Бандери. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Салн красоты Алиса
  Рівне, проспект Генерала Безручко, тел. 0 (36) 224-57... показати
  Рівне, проспект Генерала Безручко, 14а, тел. 0(36)224-57-15 детальніше
  СПА-салони Салн красоты Алиса знаходиться у Рівному, проспект Генерала Безручко. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Vanille
  Рівне, вулиця Вячеслава Чорновола, тел. 0 (93) 319-69... показати
  Рівне, вулиця Вячеслава Чорновола, 14/16, тел. 0(93)319-69-96 детальніше
  СПА-салони Vanille знаходиться у Рівному, вулиця Вячеслава Чорновола. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Кедрова Фiтобочка
  Рівне, вулиця Павлюченко, тел. 0 (96) 801-04... показати
  Рівне, вулиця Павлюченко, 16а, тел. 0(96)801-04-43 детальніше
  СПА-салони Кедрова Фiтобочка знаходиться у Рівному, вулиця Павлюченко. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Vasanta SPA
  Рівне, вулиця Княгині Ольги, тел. 0 (36) 243-85... показати
  Рівне, вулиця Княгині Ольги, 4а, тел. 0(36)243-85-31 детальніше
  СПА-салони Vasanta SPA знаходиться у Рівному, вулиця Княгині Ольги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.

коротко про спа-салони у Рівному

На цій сторінці зібрані спа-салони, розташовані у Рівному. Locator.ua відомо про п'ять спа-салони поряд з цим місцем серед яких Зебра, Салн красоты Алиса, Vanille та інші , які розташовані на вул. Степана Бандери, пр. Генерала Безручко, вул. Вячеслава Чорновола і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці спа-салони.

 • Скільки СПА-салони у Рівному?

  За даним Locator.ua у Рівному ведуть діяльність 5 СПА-салони.

 • Які СПА-салони найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні СПА-салони у Рівному: Зебра, Салн красоты Алиса, Vanille.

 • Де знаходиться найближчі від мене СПА-салони у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас СПА-салони, перейдіть на сторінку СПА-салони у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги СПА-салони у Рівному?

  Ціни на послуги СПА-салони залежать від конкретної послуги і СПА-салони. Locator.ua дає можливість всім СПА-салони вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного СПА-салони.

 • Послугами яких СПА-салони у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до СПА-салони, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Зебра, Салн красоты Алиса, Vanille.

 • Як зв'язатись з цими СПА-салони?

  Контакти для зв'язку з цими СПА-салони ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

СПА-салони у Рівному

Більше популярних послуг у рубриці:

жіночій педікюр, масаж, корекція фігури, антицелюлітний масаж, послуги косметолога, релакс-масаж, spa-програми, макіяж, воскова депіляція, косметолог, стрижка жіноча, спортивний масаж, spa-манікюр, медичний масаж, масаж комірцевої зони, антицелюлітне обгортання, ароматерапія, нарощування нігтів, корекційний масаж, spa-педикюр