Locator Рівне Пункти прокатуПункти прокату Рівне

Пункти прокату у Рівному

3
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Магазин Електроінструмент
  вулиця Гетьмана Сагайдачного, тел. 0 (36) 243-12... показати
  вулиця Гетьмана Сагайдачного, 4а, тел. 0(36)243-12-44 детальніше
  Пункти прокату Магазин Електроінструмент знаходиться у Рівному, вулиця Гетьмана Сагайдачного. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 18:00.
 • Baby Service Rivne
  Рівне, вулиця Данила Галицького, тел. 0 (98) 607-62... показати
  Рівне, вулиця Данила Галицького, 9, тел. 0(98)607-62-73 детальніше
  Пункти прокату Baby Service Rivne знаходиться у Рівному, вулиця Данила Галицького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Весільний салон Олеся
  вулиця Соборна, тел. 0 (50) 537-37... показати
  вулиця Соборна, 192, тел. 0(50)537-37-06 детальніше
  Пункти прокату Весільний салон Олеся знаходиться у Рівному, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.

коротко про пункти прокату у Рівному

На цій сторінці зібрані пункти прокату, розташовані у Рівному. Locator.ua відомо про три пункти прокату поряд з цим місцем серед яких Магазин Електроінструмент, Baby Service Rivne, Весільний салон Олеся , які розташовані на вул. Гетьмана Сагайдачного, вул. Данила Галицького, вул. Соборна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пункти прокату.

 • Скільки Пункти прокату у Рівному?

  За даним Locator.ua у Рівному ведуть діяльність 3 Пункти прокату.

 • Які Пункти прокату найкращі у Рівному?

  Locator радить відвідати насступні Пункти прокату у Рівному: Магазин Електроінструмент, Baby Service Rivne, Весільний салон Олеся.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пункти прокату у Рівному?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пункти прокату, перейдіть на сторінку Пункти прокату у Рівному і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пункти прокату у Рівному?

  Ціни на послуги Пункти прокату залежать від конкретної послуги і Пункти прокату. Locator.ua дає можливість всім Пункти прокату вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пункти прокату.

 • Послугами яких Пункти прокату у Рівному краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пункти прокату, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Магазин Електроінструмент, Baby Service Rivne, Весільний салон Олеся.

 • Як зв'язатись з цими Пункти прокату?

  Контакти для зв'язку з цими Пункти прокату ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пункти прокату у Рівному